Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Büyük Adamların Hataları Güneş Tutulmasına Benzer Komposizyon

Ana Sayfa » Karma » Büyük Adamların Hataları Güneş Tutulmasına Benzer Komposizyon
Büyük Adamların Hataları Güneş Tutulmasına Benzer Komposizyon

Komposizyon Örneği

Büyük adamların hatalarının güneş tutulmasına benzemesinin nedenlerinden biriside insanların o kişileri gözlerinde çok büyük kendilerini ise çok küçük görmeleri ile doğru orantılıdır, Unutulan şey her insan mutlaka hata yapar kavramını bu kişilere yakıştıramadığımızdan kaynaklanır.

Örneğin ünlü bir şarkıcı hayatı, yaşam tarzı, konuşması, gençlere örnek olması her şey dört dörtlük gözükebilir, Mesleğini hakkıyla yaptığından üstün kabiliyete sahip olduğundan dolayı idolümüz olabilir yada vay be helal olsun bu adama diye biliriz, Aslında o kişi zaten o iş için Allah tarafından yaratılmıştır en iyi yaptığı meslekte zirve olarak büyümüştür. O sadece bir bakından  bizlerden üstündür bizde kendi işimizde ve yeteneklerimizde ondan üstünüzdür bu herkes için geçerlidir. Mesela bir kişi mükemmel flüt çalabilir yada ruby küp yapabilir.

Bir insan milyonlarca kişi tarafından takip edilip sürekli göz önünde bulunuyorsa, takipçileri ve o kitlenin içindeki herkes aynı düşünceye sahip olmadığından bizim doğru  olan başkaları için yanlış olabilir bunun sonucu olarak küçük hatalar herkes tarafından görülür ve yadırganır. Beklenilmeyen bir davranış kişilerin hayal dünyasını yıkar ve çok büyük olaylara kapı açar.

 

Büyük Adamların Hataları Güneş Tutulmasına Benzer Komposizyon - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

POPULER KATEGORİLER

RASTGELE KONULAR

Sivri Sinek Neden Kan Emer? Hangi Balık Elektrik Üretir? En iyi 10 Android telefon Peyami Safanın Hayatı ANA YÖNLER ARA YÖNLER VE YÖNLERİN BULUNMASI En Gürültücü Su Canlısı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Bizimkulis - Tum Hakları Saklıdır.