Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google Anasayfa Temizleme Programı

Ana Sayfa » Programlar » Google Anasayfa Temizleme Programı
Google Anasayfa Temizleme Programı

Kilitlenen Ana Sayfayı Temizleme Aracı

Bilgisayarınız üzerinde internette dolaşırken bulaşan virüslü yazılımları bilgisayarınızdan atmak için kullanılan çok fonksiyonlu bir yazılımdır.

AdwCleaner birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılan güvenilir bir yazılım olmasının yanı sıra çok basit bir uygulamadır. Çok temiz ve düzenli bir ara yüzü olan AdwCleaner uygulamasını kullanarak bilgisayarınızdan temizlenmesi zor olan tüm zararlı uygulamaları kaldırabilirsiniz.

AdwCleaner uygulamasını bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk kullandığınız zaman uygulama kendi kendine bilgisayarınıza hızlı tarama işlemini yapar ve bitirdikten sonra bulduğu zararlı yazılımları size gösterir. Eğer bu tehlikeli uzantıları, yazılımları kaldırmak istiyorsanız AdwCleaner uygulamasını kullanarak zararlı yazılımları bilgisayarınızdan kaldırarak bilgisayarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

http://www.indirpop.com/adwcleaner.html

Google Anasayfa Temizleme Programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

POPULER KATEGORİLER

RASTGELE KONULAR

Fotomontaj Programı indir Ütüyü Nasıl Güvenli Kullanabiliriz Patlıcan Graten Nedir Nasıl Yapılır? Gelin El Çiçekleri Avşa adası otelleri Güvercinkökü, Güveyfeneri , Güzelavratotu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Bizimkulis - Tum Hakları Saklıdır.