Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tubemate Nedir Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Programlar » Tubemate Nedir Nasıl Kullanılır?
Tubemate Nedir Nasıl Kullanılır?

Android İle Youtube Üzerinden Video ve Müzik İndirme

Tubemate, Android mobil cihazlar için geliştirilmiş olup piyasadaki en sağlam Youtube video ve müzik indirme uygulamasıdır, eğer sizde mobil yada tablet cihazlarınız için ücretsiz müzik indirmek isterseniz Tubemate tam aradığınız indirme yöneticisidir.

Video veya Mp3 İndirme Nasıl yapılır?

Programı telefona kurduktan sonra aynı Youtube girmiş gibi olursunuz üst resimde görebilirsiniz, istediğiniz videoyu izlemek için açtığınızda bir indirme butonu çıkar ona tıklayarak mp3 yada yüksek kalitede video olarak indirme seçeneklerinden birini seçerek download diyerek hızlı bir şekilde indirme işlemi başlar.

Uygulamanın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir, herkes sorunsuz şekilde kullanabilir ayrıca ücretli yada herhangi bir kısıtlamasıda yoktur.

Tubemate indirmek için Buraya Tıklayınız.

Tubemate Nedir Nasıl Kullanılır?
Yazıyı Oylayın?

Tubemate Nedir Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

POPULER KATEGORİLER

RASTGELE KONULAR

Doğal sayıların okunması ve çözümlenmesi Alıştırma Türk Cumhuriyetleri,Komşu Ve Diğer Ülkelerle Olan Kültürel,Sosyal, Siyasi, Ve Ekonomik İlişkilerimizi Atatürk’ün Milli Dış Politika Anlayışı Açısından Değerlendirin Sir Frederick Augustus Abel Kimdir? Zakkum nedir faydaları nelerdir Latinçiçeği ve Lavantaçiçeği faydaları ÇEVRE KİRLİLİĞİNİN NEDENLERİ VE ÖNLENMESİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

FACEBOOK'TA BİZ

Bizimkulis - Tum Hakları Saklıdır.