Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2012 Yazlık Gömlek Modelleri

Ana Sayfa » Kadinca » 2012 Yazlık Gömlek Modelleri
2012 Yazlık Gömlek Modelleri

852012 yazında kadınları, zarafetin minik dokunuşu olarak bilinen şifonlar ve güzel tüller beklemekte. Yavaş yavaş geçiş kreasyonlarının, 2012-13 sonbahar-kış defilelerinin tanıtıldığı şu günlerde; yaz için kadın gömlek stillerine bir göz atabiliriz.Tüller, içi gösteren kolsuz ama yakalı aksesuarlarıyla gömlekler, hem işte hem de her ortamda kadını, kadın gibi gösteriyor.

Hem ciddi hem de seksi olabildiğiniz arkası uzun, önü kısa olan gömlekler de çok alımlılar. Ancak bir de kadının seksiliğini bir kenara bırakıp, biraz da maskülen olmak istemesi de doğal karşılanmalıdır. İşte onlar içinde Teksas’ın kovboylarından esinlenilen kareli rengarenk gömlekler de bulunuyor.

Hatta bu sene öyle bir furya var ki; gömleğin önemi, güzelliği, kadına kattığı hava ön planda olduğundan süslü, boncuklu, taşlı yaka aksesuarları bolca etrafımızda. Ayrıca yakalı gömleklerin etrafına dolanan ince minik bağlar ve sizi biraz daha ciddi yapan beyazlarla, eğlenceli klan baskılar da her yerdeler.

Burada ünlüleri bile baştan çıkaran tülleri, artık hangi meyve olcak, hangi çiçek kokacak diye düşünmekten kendimizi alı koyamadığımız baskılar, gitarımızı alıp beraber yola koyulduğumuz ekose gömlekler ve taytlarımız çok mu gösterişli oldu derdinden bizleri kurtaran kuruklu gömleklere örnekleri görebilirsiniz.Herkese güzel renkler… enerji veren giyinişler…

31013129

 

9854185

0

2012 Yazlık Gömlek Modelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır