Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Badem Yağı Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Kadinca » Badem Yağı Nasıl Kullanılır?
Badem Yağı Nasıl Kullanılır?

Badem ağacı tohumlarının soğuk sıkma yönteminden geçirilerek elde edilen badem yağı hem cilt hem de saç bakımından olağanüstü sonuçlar elde edilen bitkisel yağ çeşitlerinden bir tanesidir.

Hem cilt bakımında, hem saçların parlaklık ve canlılık kazanmasında, hem sakal çıkarma da hem de göbek, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritmede badem yağı kullanılabilir.

Cildin beslenmesini, sağlık kazanmasını, cilt problemlerini önlemesi gibi pek çok faydaları bulunan badem yağını kullanım önerilerini kısaca şöyle.

Sakal ve kaş çıkmasında sorun yaşayan kişiler ellerine kulak temizleme pamuğu alarak badem yağına batırmalı ve daha sonrada sakal ve kaş bölgelerine sürmelidir.

Düzenli olarak her gün aksatılmadan kaş ve sakallara sürülen badem yağı kısa süre içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Badem yağı ile karın, basen, kalça ve göbek ve bel arkası gibi bölgelerine masaj yapabilirsiniz.

Badem yağı ile yapılan masaj, bu bölgelerdeki yağların erimesini hızlandıracak hem de cilt çatlakları gibi sorunlarınız varsa tedavi edecektir. Badem yağını saçlarınıza sürerek saç dökülmesi ve kellik gibi sorunlara çözüm bulacaksınız.

Badem Yağı Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Streç Film İle Zayıflama

Streç Film İle Zayıflama 30 Aralık 2017

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır