Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı

Ana Sayfa » Oyunlar » Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı

Bilgisayarlar kullanıcıları bilir belirli bir süreden sonra yavaşlama ve bazı donmalar gibi sorunlar meydana çıkmaya başlar bütün bunların sebebi kullandığımız programlar ve girdiğimiz internet siteleridir.

Kurduğumuz programlar çalışma mantıkları ve sistemlerine göre bilgisayarın arka planında kendine göre değişik düzenlemeler yapar, Girdiğimiz internet siteleride sayfaların daha hızlı gezilmesi için bir takım çerezler bırakırlar bütün bu işlemler bizim haberimiz olmadan gerçekleşir ve zamanla bilgisayar kasılmaya başlar.

ccc
Bilgisayarı Nasıl Hızlandırabiliriz?

Bunun için bir çok temizleme ve hızlandırma programları mevcuttur piyasada en çok kullanılan Ccleaner isimli yazılımdır.  Türkçe ve ücretsiz olması nedeni ile bir adım öne geçen bu program gereksiz bütün dosyaları ve çerezleri tarayarak sistemde bulur hataları  görür ve size bunları temizleyelim mi diye sorar ve tek tıklama ile  bütün gereksiz dosyalardan kurtulursunuz.

İnternet tarayıcınızın geçmişini silme, kayıtlı şifreleri temizleme, bilgisayara girmiş olan zararlı reklam yazılımlarını silme, kilitlenen anasayfa düzenleme gibi bir çok gelişmiş araç içerisinde mevcut.

Eğer bilgisayarınız geç açılıyorsa  başlangıçta çalışan bütün programları düzenleyerek daha hızlı açılan bir bilgisayara kavuşabilirsiniz, üstelik denetim masasından kaldırmak istediğinizde inatla kalkmayan programları ccleaner ile sistemden kaldırabilirsiniz.

Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Euro Truck Simulator 2 Oyna

Euro Truck Simulator 2 Oyna 30 Aralık 2017

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır