Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Casusu Bilgisayar 007 Nedir Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Programlar » Casusu Bilgisayar 007 Nedir Nasıl Kullanılır?
Casusu Bilgisayar 007  Nedir Nasıl Kullanılır?

Casus Bilgisayar 007 programı izle programı ile herhangi bir bilgisayardan neler olup bittiğini an be an takip edebilirsiniz. Yüklediğiniz bilgisayarları zamanlı olarak takip edeceğiniz program ile bilgisayarda ne yazılıyor, ne görüşülüyor, neler yapıyor bunları anlık olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında yüklenen bilgisayardaki Msn, Yahoo gibi tüm mail programlarının kayıtları sizin için tutar ve belirlediğiniz mail adresine metin olarak gönderir.

Casus Bilgisayar 007 uygulaması ile kendi bilgisayarınızda ya da başkasının bilgisayarında neler olup bittiğini görmeniz mümkün oluyor. Bu şekilde sizin olmadığınız zamanlarda bu bilgisayarlardan neler yapıldığını an be an takip edebilirsin. Bu sayede bilgisayarınızı terk etmeniz gerektiğinde neler yapıldığını bileceğinizden içiniz rahat edecektir.

Windows’un tüm sürümlerinde çalışan Casus Bilgisayar 007 uygulaması ile yeri geldiğinde ailenizin güvenliğini sağlayan bir programdır. Özellikle çocuğunuzun bilgisayar başında nasıl vakit geçirdiğini öğrenmek isteyen ebeveynler için bu program oldukça işlevsel. Demo olarak sizlere sunulan 1.5 MB’lık bu programı isterseniz kurulum sonrasında kredi kartınız ya da diğer ödeme seçenekleri kullanarak satın alabilirsiniz. Bu mükemmel uygulamanın piyasa fiyatı ise 70.88 TL’dir. Eşzamanlı takip noktasında sizi tatmin edecek bu program verdiğiniz ücreti fazlası ile amorti edecektir. Bu bakımdan gönül rahatlığı ile programı satın alabilirsiniz. İngilizce olarak sunulan bu programın kullanımının çok kolay olması ise yabancı dilli olması sorununu ortadan kaldırıyor.

Programın kurulumu ise oldukça basittir: İnternet üzerinden kurulum dosyasını indirip daha sonra inen bu dosyayı çift tıklayarak çalıştırmanız gerekmekte. Kurulum talimatlarını izleyerek programını bilgisayara yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Yükleme işleminden sonra programı açıp gerekli ayarları sihirbazı kullanarak tamamlayınız. Daha sonra bu kullanımı kolay program devreye giriyor ve istediğiniz yönlendirmeler dahilinde sizlere bilgi aktarmaya başlıyor program. Demo olmasından dolayı çok özellik pasif durumda, tüm özellikleri aktif etmek için programı satın almanız gerekiyor. Satın alma işlemini yukarıda bahsettiğim şekilde programı yükledikten sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Yasallığı konusu tartışılan bu program doğru kullanıldığında oldukça işlevsel ve faydalıdır. Ancak yanlış ellere geçmesi durumunda sizin de güvenliğini tehdit eder bir pozisyon almakta. Bu nedenle bu programı yasadışı işler de kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde hukuksal yaptırım uygulamalarıyla karşılaşmamız mümkün. Casus bilgisayar 007 hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayarak indirebilir ve kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

casus bilgisayar 007 indir

Yazıyı Oylayın?

Casusu Bilgisayar 007 Nedir Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır