Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çikolata Kremi ve Çörek Otu Kremlerinin Faydaları

Ana Sayfa » Sağlık » Çikolata Kremi ve Çörek Otu Kremlerinin Faydaları
Çikolata Kremi ve Çörek Otu Kremlerinin Faydaları

images (10)Kuru ciltlerin  nemlendirilmesinde ve güneşin olumsuz etkilerinin giderilmesinde etkilidir. cilde masaj yapılarak sürüldüğünde cildi rahatlatır.

Derideki gözeneklerin açılmasına yardım ederek cildi yumuşatır. İçerdiği kakao yağı ve kakao sayesinde daha parlak bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Ciltte hafif bir bronzlaşma etkisi gösterir.Güneşe çıkmadan önce ve güneşlendikten sonra sürekli kullanılması gerekir. Vücudunuzun tamamında güvenle kullanabilirsiniz. 

 

                                            Besleyici Çörek Otu Kremi..

images (11)Cildi nemlendirerek besler ve güçlendirir. İçeriğindeki çörek otu yağı ve propolis  ile düzenli kullanım sonucunda eklem ve kas dokusuna kadar nüfuz etme gücü ile kalmaz, o bölgelerdeki ağrıları ve rahatsızlıkları hafifletir. Eklem kireçlenmesi, kas ağrıları, romatizma ve spor sebebi ile oluşan ağrılarda, kızarık ve şişmelerin giderilmesinde yardımcı olur.

Yüz dışında tüm vücutta kullanılabilir. Cildin ölü hücrelerde arındırılmasını temizlenmesini sağlar. Cildi nemlendirir, besler ve yumuşatarak parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.Cildi güçlendirir.

Özellikle kasların olduğu bölgede cildin üzerine günde iki defa masaj yaparak kullanılması tavsiye olunur.

Yazıyı Oylayın?

Çikolata Kremi ve Çörek Otu Kremlerinin Faydaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır