Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Keyifli Link Bağla’ma Oyunu

Ana Sayfa » Oyunlar » Keyifli Link Bağla’ma Oyunu
Keyifli Link Bağla’ma Oyunu

Enjoy Dots Link, Boş vakitlerinizde eğlenceli zaman geçirmek ve ayrıca beyin jimnastiği yapmanızı sağlayacak bir renkleri birleştirme oyunudur, Otobüste, metroda, bir arkadaşı beklerken sıkılırsanız Enjoy Dots Link oyununu açın ve keyfinize bakın. 5 farklı kategoride toplam 250 Level çözüm bekliyor.

Çocuklarınızın renkleri tanımasında ve internetteki zararlı içeriklerden uzak tutulması konusunda hem onları eğitir hemde güvenli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Boş vaktinizde Zor bölümleri ebeveny olarak siz çözer yada birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Yanlış çizdiğiniz kısımları tekrar üzerinden geçerek silebilirsiniz.

  • Easy
  • Medium
  • Advanced
  • Hard
  • Expert

Enjoy Dots Link tamamen ücretsizdir, uygulama içi satın alma yoktur. Bulmacayı çözemediğiniz kısımlarda yardım almak isterseniz yukarıdaki ampule tıklayın ve kredinizi kullanın, Kredi kazanmak için ödüllü reklamları tercih edebilirsiniz. Her yaştan kişilerin oynayacağı özellikle Easy  modu çocukların renkleri öğrenme ve zeka gelişimine katkı sunduğu için tercih edilmektedir.

 

Enjoy Dots Link İndir

Keyifli Link Bağla’ma Oyunu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Euro Truck Simulator 2 Oyna

Euro Truck Simulator 2 Oyna 30 Aralık 2017

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır