Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gelişmiş Video ve Resim Format Dönüştürme Programı

Ana Sayfa » Programlar » Gelişmiş Video ve Resim Format Dönüştürme Programı
Gelişmiş Video ve Resim Format Dönüştürme Programı

Format Çevirisi Nasıl Yapılır?

Format Factory, oldukça gelişmiş çoklu dosya seçeneklerini destekleyen bir format değiştirme aracıdır. Program diğer basit programların aksine oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir ve birçok formattan birçok formata değiştirme işlemi gerçekleştirebilir. Format Factory ile tüm video dosyalarınızı, ses dosyalarınızı ve resim dosyalarınızı kolaylıkla farklı bir formata dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olması ve ayrıca oldukça güçlü olmasının yanı sıra yazılımın içerisinde kullanıcılar için birçok kullanışlı çevirici aracın bulunduğunu da söylemek gerekiyor.

Format Factory yazılımının çeviremeyeceği ve içerisinde barındırmadığı neredeyse dosya formatı yok desek yeridir. Birçok bilinen ve aktif olarak kullanılan medya uzantılarından tutun da doküman uzantılarına kadar Format Factory sayısız uzantıyı destekliyor. Özellikle ses, görüntü ve video dosyaları konusunda Format Factory oldukça büyük bir dönüştürme gücüne sahip. Dönüştürme işlemi esnasında ayrıca kaliteyi düşürme yükseltme veya olduğu gibi bırakma gibi seçenekler de kullanıcının isteğine sunuluyor ve dosya o şekilde biçimleniyor.

Format Factory’i kullanmak oldukça basit. Tüm işlemlerin hepsi yalnızca tek bir pencere üzerinde gerçekleşiyor. Tamamen sade ve basit yapısı göz önüne alındığında bilgisayar kullanma konusunda deneyimsiz olan birçok kullanıcının bile bu programı kullanabileceği ön görmek çok da zor olmasa gerek. Program ayrıca kullanmaya yeni başlayanlar için neyin nasıl yapılabileceğine dair yardım yönergeleri içeriyor. Bu da format çevirme işini ve programı  etkili olarak kullanma işini çok daha basit bir hale getiriyor. Program toplamda 62 farklı dili destekliyor ve 4 farklı teması ile birlikte geliyor. Dosya çevirmek için bir araç arıyorsanız eğer Format Factory bu konuda kuşkusuz sınıfının liderlerinin arasında yer alıyor.

Format Factory’nin özellikleri;

  • Tamamen başarılı bir çeviri aracı
  • Sayısız dosya formatını destekliyor
  • Kolay kullanım özelliğine sahip
  • Bir çok dilde destek veriyor
  • Görünüm açısından kaliteli
  • Kullanım için yardım önergeleri içeriyor
  • Video ile ses dosyasını birleştirme gibi ek işlevlere sahip

Format Facktory İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Gelişmiş Video ve Resim Format Dönüştürme Programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır