Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnternet Download Manager Nedir?

Ana Sayfa » Programlar » İnternet Download Manager Nedir?
İnternet Download Manager Nedir?

İnternet Download Manager Nedir Nasıl Kullanılır?

İnternetten bir şeyler indirmeye kalktığınızda gerek internet hızınızdan ötürü, gerekse internet tarayıcınızın yavaşlığından ötürü istediğiniz dosyayı bir türlü istediğiniz hızda indiremiyor musunuz? Büyük bir dosyayı indiriyorsunuz diyelim, yarısında internetiniz kesildi. Bazı tarayıcılarda bu olay o indirmeyi tekrardan başlatmanız anlamına geliyor.

Fakat tüm bu saydığımız problemler artık tarihe karışıyor. O dediğimiz nasıl mı gerçekleşiyor? İşte şöyle oluyor. Bir adet internet download manager programı ediniyorsunuz, internetten dosya, program vs. indirme hızınızı tam tamına beş katı daha hızlı bir hale getiriyorsunuz. Böyle bir güzelliği yaşarken de isterseniz indirmeye başladığınız dosyanın indirmesini duraklatıp başka bir şey indiriyorsunuz. İsterseniz, program indirme yaparken; siz programa hiç bakmayıp başka bir yerde oyunlar oynayıp, şarkılar dinleyip, filmler izleyebiliyorsunuz.
Internet download manager sayesinde, artık internetin yavaşlığından şikâyetçi olup, saatlerce bir şeyler indirebilmek için bilgisayarınızın başında durmanız gerekmeyecek. Kolay ara yüzü, kullanıcıya sağladığı ekstra bilgiler sayesinde bahsettiğimiz bu program herkes tarafından yoğun bir ilgi görmüş olup, birçok kişinin göz bebeği konumunda bir programdır.

Yine bu program, piyasada bulunan tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu bir programdır. Hiçbir şekilde sorun çıkarmaz ve size asla ıstırap olmaz. Aksine internet âlemindeki hayatınızı büyük oranda rahatlatır ve sizlere çok hızlı bir indirme sağlar. Sizler de internetten indirdiğiniz her şeyin keyfini sonuna kadar çıkarabilecek durumda mutlu mesut olursunuz.

İdman İndir

Yazıyı Oylayın?

İnternet Download Manager Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır