Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Laptop'u Dokunmatik Ekran İsteyenlere

Ana Sayfa » Bilim » Laptop'u Dokunmatik Ekran İsteyenlere
Laptop'u Dokunmatik Ekran İsteyenlere

laptopu-dokunmatik-ekran-isteyenlere-51d43c4fdfc59Sony, “mevcut dizüstü bilgisayarların sunabildiğinin çok daha fazlasını talep edenler için” tasarlandığı belirtilen yeni VAIO Fit ve VAIO Fit E modelleri ile dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar yelpazesini daha da genişletiyor.

14 ve 15 inçlik ekran ve farklı renk seçenekleri ile temin edilebilen modellerin gücünü, “kullanıcıların, kullanım sırasında dizüstü bilgisayarlarının potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını sağlayan Sony’nin ses ve görüntü teknolojisinden aldığı” belirtiliyor.

İçeriklerin keyfini hem evlerinin konforu içinde hem de toplantı odasında çıkarmak isteyenler için tasarlandığı belirtilen VAIO Fit’te, VAIO’nun net video ve resim kalitesi sağlayan renk geliştirme teknolojisi ile desteklenen bir LCD ekran bulunuyor. Bu teknoloji ile renk gamı optimize edilerek ekranın potansiyeli arttırılırken, daha canlı ve net bir izleme deneyimi sağlandığı iddia ediliyor. Üç farklı ekran renk modu kullanıcıların artık metni okumadıkları zamanlarda bile içerikleri kendi tercihleri doğrultusunda görüntüleyebilmesi anlamına geliyor. Renk geliştirme teknolojisi ile ekranın parlaklığı ve “sıcaklığı” ayarlanarak gerçek kağıttan okunuyormuş hissi yaratıldığı belirtiliyor.

VAIO Fit dizüstü bilgisayarda ayrıca hibrit sabit sürücüsü bulunuyor. Bu sürücünün, bilgisayara standart sabit sürücülere kıyasla üç kat daha süratli erişim ve yüksek hız kazandırdığı belirtiliyor. VAIO Fit dizüstü bilgisayar, 750GB’lik depolama kapasitesi ve entegre flaş ön belleğe sahip.

Laptop'u Dokunmatik Ekran İsteyenlere - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır