Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ortak yaşadığımız yerlerin korunması ve düzenlenmesi ile ilgili yapabileceklerimiz.

Ana Sayfa » Karma » Ortak yaşadığımız yerlerin korunması ve düzenlenmesi ile ilgili yapabileceklerimiz.
Ortak yaşadığımız yerlerin korunması ve düzenlenmesi ile ilgili yapabileceklerimiz.

Ortak kullanım alanları hayatımızın her anında olan alanlardır, Bunlar sokaklarımız, toplu taşıma araçları, camiler, Tuvaletler, Piknik alanları gibi bir çok yer sayabiliriz.

Toplumun bireyleri ve bu alanları kullanan insanlar olarak bilinçli ve çevreye saygılı olmak zorundayız, Dikkatinizi çekmiştir bazı ortak kullanım alanlarında uyarıcı levhalar vardır, Bunların içinde en önemlilerinden biriside ” Nasıl Bulmak İstiyorsan Öyle Bırak”  yazılı levhadır. Eğer insan olarak bu söze uyar ve gereğini yaparsak ortak kullanım alanları her zaman temiz ve düzgün kalacaktır.

Bu alanların temizliği kendimiz kullanacağımız zaman nasıl temiz olmasını istiyorsak o şekilde bırakırsak bizden sonrakilerde aynı şekilde bırakacaktır, Ortak yaşadığımız alanlarda eksik birşey varsa ve bu eksiklik sizden sonraki insanlarında yararına olacaksa değişiklik yaparak gelişmesine kişisel olarak katkıda bulunabiliriz.

Bütün herşeyi bir kenara bırakalım istediğimiz gibi kullanalım temizliğine düzenine , gelişmesi katkımız olmadığı gibi kimse bizi görmüyor diye zararda versek yarın Ahirette Allaha hesap vereceğimizi unutmayalım.

Yazıyı Oylayın?

Ortak yaşadığımız yerlerin korunması ve düzenlenmesi ile ilgili yapabileceklerimiz. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır