Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teamviewer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Programlar » Teamviewer Nedir? Nasıl Kullanılır?
Teamviewer Nedir? Nasıl Kullanılır?

En iyi Uzak Masa Üstü Bağlantı Programı

Bu yazılım iki bilgisayar arasında bağlantı kurmak için kullanılmaktadır. Bunun için öncelikle bağlantı işlemi gerçekleştirilecek iki bilgisayara da bu programın kurulması gerekmektedir. Daha sonra her şey internet üzerinden çok basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bağlantı kurulan bilgisayar açık olduğunda herhangi bir ayar işlemi gerçekleştirilmeden karşı bilgisayarın masaüstüne bağlanılmaktadır.

Ayrıca teamviewer  indir yazısına bastığınızda dosya boyutu küçük olduğu için çok kısa sürede indirme işlemi bitmektedir. İki bilgisayar arasında internet üzerinden bağlantı kurarak diğer bilgisayarı yönetme işlemini bu yazılım sayesinde kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Evinizdeki açık olan bilgisayarınıza çok uzakta iken bile erişim sağlayabilir ve sizin için önemli olan bir dosyayı bu şekilde edinebilirsiniz. Karşı taraftaki bilgisayarı kullanırken hiçbir kısıtlamanız olmuyor ve sanki o bilgisayarın başında oturuyormuş gibi tüm işlemleri siz gerçekleştiriyorsunuz. Bu program ile iş yerinizdeki yazıcıdan evinizdeki bilgisayar başında otururken çıktı alabilme imkânına sahipsiniz.

Bu mükemmel özellikleri olan yazılımın kurulu olduğu her bilgisayarda ayrı bir kullanıcı adı verilmektedir ve güvenlik açısından program her açıldığında farklı bir şifre ile girmek zorunluluğu vardır. İş yerlerindeki verimliliği arttırmak teamviewer  indirdiğinizde çok kolay olacaktır. Ayrıca sevdiklerinize ve öğrencilerinize bu şekilde daha çok destek sağlayabileceksiniz. Bu yazılım ile bağlantı kurulan bilgisayardaki müzik, video gibi sesli dosyaları anında görebilme şansına da sahipsiniz ve hayal gücünüze bağlı olarak bu programı çoğu şekilde kullanmak mümkündür.

Teamviewer programının bütün versiyonlarını buradan indirebilirsiniz.

Teamviewer Nedir? Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır