Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Türkçe Son Sürüm Winrar İndir

Ana Sayfa » Programlar » Türkçe Son Sürüm Winrar İndir
Türkçe Son Sürüm Winrar İndir

Bilgisayarlar birçok anlamda hayatımıza yön veren artık iş hayatımız, özel hayatımız vs. gibi birçok alanda sahip olduğumuz önemli belgeleri bir arada tutabilen hızlı ve güvenilir araçlar olmaktadır. Ancak bilgisayarlarda bunları yaparken bazen istediğimiz gibi olması için gerekli önemli belge ve dosyaları bir arada tutabilmek için bazen winrar gibi programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Winrar, bilgisayarımızda bulunan önemli belge,fotoğraf, müzik, film ve daha birçok şeyin bir arada sıkıştırılarak tutulabilmesini sağlamaktadır. Yani sanal ortamda yapılan bir paketleme işlemi gibi, birbiriyle bağlantılı olan belge ve dosyaların birleştirilmesi anlamına gelmektedir. Bu işlem sayesinde nasıl ki gerçekte dosyalar birleştirilince alandan tasarruf sağlanıyorsa bilgisayarda da depolama alanında tasarruf sağlanmaktadır.

Winrar çok düşük özelliklere sahip bir program olduğundan Windows’un tüm işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışabilmektedir. Ancak diğer sistemlerde bazen sorunlar oluşturabilmektedir. Bunun için de üretici firma o sistemlere özel kurulumu üreterek bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Şu anda büyük bir ihtimalle çok eski sürüm işletim sistemleri bu programa ait kurulum bulunmamaktadır.

Winrar programının Mac, Linux, 32 ve 64 Bit versiyonları için buraya tıklayınız.

Yazıyı Oylayın?

Türkçe Son Sürüm Winrar İndir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır