Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

World of Tanks Sistem Gereksinimleri 2013

Ana Sayfa » Oyunlar » World of Tanks Sistem Gereksinimleri 2013
World of Tanks Sistem Gereksinimleri 2013

World of Tanks, II. Dünya Savaşı zırhlılarını konu alan ve takım sistemine dayanan online bir tank oyunudur. Dünya çapında milyonlarca hayranı ve kullanıcısı olan bu oyunda, 20. yüzyılın zırhlı araçlarını kullanarak bir takım kurarak sizler de bu aksiyon ve macera dolu dünyanın bir parçası olabilirsiniz.

World of Tanks oyununda şu anda Amerika’dan, Almanya’dan, Fransa’dan ve SSCB’den 160’tan daha fazla sayıda makine bulunmaktadır. Bununla beraber listeye eklenecek ülkeler arasında İngiliz ve Japon tankları da yer almaktadır.

Araçları yükseltip kullandığınız halinden daha da geliştirebileceğiniz bu oyunda aynı zamanda birbirinden çeşitli ve kuvvetli silahları da kullanma olanağı bulabileceksiniz. Bu mücadeleden galip ayrılmanız için ise çok iyi bir tank kullanıcısı olmanız başlı başına yeterli değildir. Aynı zamanda iyi bir takım çalışmasına ve doğru bir stratejiye ihtiyacınız vardır.

Bu takım çalışması sayesinde arkadaşlarınızla güçlü bir klan kurup diğer klanlarla savaşabilir ve zafer kazanırsanız sahip olduğunuz bölgeyi daha fazla geliştirebilirsiniz.

World of Tanks Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7 ve Windows 8 ile uyumludur. World of Tanks oyunu için sistem gereksinimleri detaylı liste halinde aşağıda verilmiştir:

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
  • İşlemci: 2.2 GHz Tek çekirdekli
  • Bellek: Windows XP için 1.5 GB, Windows Vista / 7 için 2 GB
  • Ekran Kartı: GeForce 6800GT/ ATI X800 (256 MB Bellekli DirectX 9.0c Uyumlu Kartlar)
  • HDD: 3.5 GB boş alan

 

World of Tanks indir

World of Tanks Sistem Gereksinimleri 2013 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Euro Truck Simulator 2 Oyna

Euro Truck Simulator 2 Oyna 30 Aralık 2017

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır