Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yapı Kredi Göz ID Giriş Yapmak ve Kullanımı

Ana Sayfa » Ekonomi » Yapı Kredi Göz ID Giriş Yapmak ve Kullanımı
Yapı Kredi Göz ID Giriş Yapmak ve Kullanımı

Hızla gelişen teknolojiye ayak uyduran Yapı Kredi, müşterisine en iyi ve en güvenilir hizmeti vermek için sürekli gelişim halinde olmaktadır. Yapı Kedi mobil şubesiyle hayatınızı kolaylaştırmak için mobil şube uygulamasını cebinize indirerek yeniliklerle siz de tanışınız.

Yapı Kredi Mobil Şubesi sürekli güncellen uygulamasıyla müşterisine güvenli ve hızlı bankacılık hizmeti sağladığı için cebinizde güvenli bankanızla zaman kaybı yaşamadan tüm finansal işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi bu uygulamasını iphone telefon kullanıcıları için de yeni versiyonunu ile varlık takiplerini öğrenme hizmeti de vermektedir.

Dünyada bir ilke imza atan Yapı Kredi, Göz – ID tanıması ile mobil şubesine kolay giriş imkanı sunmaktadır. Aynı zaman da Göz-ID aktivasyonu sayesinde tüm Yapı Kredi ATM noktalarından kartsız ve şifresiz para çekme işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun için telefonunuzdan göz taramasıyla mobil şubenize girdikten sonra çekeceğiniz tutarı girerek ATM’de çıkan banknotu telefonunuza okutmak ve ardından belirlediğiniz tutarda paranız size verilecektir.

Şu an göz tarama sistemi sadece iphone’lar için geçerli ancak android telefonlar için de güvenli olması açısından üzerinde çalışılmakta ve hizmete sunulması beklenilmektedir.

Yapı Kredi Mobil Şube – Göz-ID Giriş

Yapı Kredi mobil şubesini cep telefonunuza indirdikten sonra sadece bir kere şifre girdikten sonra menünün alt kısmında bulunan ayarlar sekmesini tıklayarak, seçeneklerdeki Göz-ID aktivasyonu seçeneği ile cep telefonunuzun ön kamerasıyla göz retinanızı 3 farkı boyutta aktivasyon yapmış olacaktır. Ardından mobil bankacılıktan çıktığınız zaman tekrar giriş yapacağınız zaman şifrenin yanında birde göz simgesi göreceksiniz. Bu simgeyi tıkladığınız zaman, cep telefonunuzun ön kamerası otomatik olarak açılacak ve göz tarama aktivasyonu başlayacak, onaylandığı zaman mobil bankacılık uygulamasına şifre gerektirmeden girmiş olacaksınız. Göz-ID sayesinde her 6 ay değiştirilen şifre artık değişmesine gerek kalmamaktadır.

Kare Kod (QR) Şeklinde ATM Para Çekme

Yapı Kredinin geliştirmiş olduğu bu kod sayesinde hesap kart ve şifresine gerek kalmadan paranızı hızlıca çekebileceksiniz. Telefonunuzun mobil şubesi uygulamasını açtığınızda ekrana kare kod simgesi ile para çek yazılı sekmeyi seçiyorsunuz. Daha sonra bankada bulunan hesabınızı ödeme aracı üzerinden göreceksiniz. Hesaplarınız vadeli hesap, vadesiz hesap olabileceği gibi kredi kartı hesabınızda olabilmektedir. Bu hesaplardan para çekmek istediğiniz hesabı seçtikten sonra işlem bilgilerinden ATM’yi seçerek tutarınızı yazıyorsunuz. Ardından kameranız açılır ve ATM ekranına çıkan kare kodu kameraya okutuyorsunuz. Böylece belirlediğiniz tutar para haznenizden çekilerek, ATM tarafından size verilecektir.

Yapı Kredi Göz ID Giriş Yapmak ve Kullanımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır