Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yasaklanan Sitelere Girme Programı

Ana Sayfa » Programlar » Yasaklanan Sitelere Girme Programı
Yasaklanan Sitelere Girme Programı

Proxy sunucuları üstünden sizin favori olarak kullandığınız ama engellenmiş olan sitelere ulaşabilmeniz için kullanabileceğiniz Hotspot Shield bu iş için yapılmış olan en iyi programlardan biridir. Bu programı yardımı ile bilgisayarınızdan istediğiniz tüm yasaklı sitelere girebilir ve hiçbir problemle karşılaşmadan sorunsuzca internette dolaşabilirsiniz. Birçok siteden Hotspot Shield indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak bu programa sahip olabilirsiniz. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz programınızı indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirip sağ alt kısımda çıkan program simgesine tıklayarak connect tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Sonrasında tarayıcınız içinde otomatik olarak bir sayfa açılacak ve Hotspot Shield yardımıyla hangi IP üzerinden bağlandığınızı görebileceksiniz.

Hotspot Shield indir işlemini yaptıktan sonra kurulumu sonrasında görebileceğiniz reklamlar nedeniyle programı ücretsiz olarak edinmiş olacaksınız. Tarayıcınızın açtığınız her sayfasında çıkan bu reklamları kolayca kapatabilme yetkisine de sahipsiniz. Normalinde yasaklı olan sitelere giriş yaptığınızda bilgisayarınız savunmasız olacağından kurduğunuz anti virüs programlarının da burada işe yaramadığını göreceksiniz. İndirme işleminden sonra ise bilgisayarınız tamamen güvenli durumda olacaktır. Bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız kalmamanız ve kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini önlemek için güzel bir program.

Ev, iş yeri ya da herhangi bir mekânda Wİ-Fİ üzerinden bağlantı kurduğunuzda bilgilerinizi ve bilgisayarınızı koruyan Hotspot Shield programının ücretsiz olması da kullanıcıları tarafından önemsenen bir durum. Peki, Hotspot Shield indir linkine nerelerde rastlarsınız? Programları indirebileceğiniz birçok ünlü siteler bulunmaktadır. Bu sitelerde kolaylıkla bir linke rastlayabilirsiniz. Ulaşımı ve indirmesi hatta kullanması kolay olan bu programı herkes rahatlıkla temin edebilir.

Güvenlik, gizlilik ve özgürlüğün sembolü olan Hotspot Shield; kuvvetli şifreleme tekniklerinden biri olan HTTPS protokolü ile bilgisayarınız ve tüm bilgilerinizi sanal hırsızlardan korur. Neredeyse bütün platformlarda çalışabilen bu program eski ve yeni olan bütün işletim sistemleri ile uyumlu halde çalışmaktadır. Sizler de bilgisayarlarınızı ve kişisel bilgileriniz koruyarak müzik dinlemek, indirmek, film izlemek ve daha birçok yasaklı olan siteye güvenle girip dolaşmak istiyorsanız mutlaka Hotspot Shield indir butonuna basmalı ve bilgisayarınıza kurmalısınız. Hotspot shield indirmek için tıklayınız.

Yasaklanan Sitelere Girme Programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Copyright © 2009 - 2018

BizimKulis - Tüm Hakları Saklıdır